Футболен турнир „Децата и Футбола“

На 17.05.2026г. ученици от трети и четвърти клас на 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ взеха участие във футболен турнир под наслов „Децата и Футбола“, организиран от Футболна Академия Дружба, съвместно с район „Искър“. След оспорвани двубои и много емоционални моменти, с добрата си игра и отборен дух, футболистите на 68.СУ завоюваха второто място в турнира.
Участниците в турнира бяха наградени с купи, медали и индивидуални награди лично от кмета на район „Искър“ – г-н Петко Краев. Призът най-добър вратар на турнира бе присъден на Кристиян Йотов- 3.б клас, заради блестящата му игра под бялата рамка.
Училищното ръководство благодари на учениците от 4.б и 4.в клас: Деян Ташков, Михаил Иванов, Емил Маджарски, Михаил Йорданов, Мартин Воденов и Кристиян Йотов за отдадеността и сърцатата игра, която показаха.